Naše kompletní služby

Realizace kompletních staveb

Ať už se jedná o rodinné domy, bytové domy a komplexy, hospodářské stavby či inženýrské stavby, vše jsme schopni v řádném termínu zorganizovat, realizovat a dodat našim klientům perfektní výsledek.

Rodinně domy na klíč, v dnešní době velmi populární koncept, provádíme s maximální mírou individuálního přístupu.

 

Demoliční práce

Potřebujete cokoliv odstranit z vašeho pozemku? Pro nás nejsou problém demoliční práce všeho druhu a následná příprava pro další postup je samozřejmostí. Náš tým má potřebné vybavení i zkušenosti tuto práce provést rychle a efektivně.

 

Opravné práce a rekonstrukce

Správné fungování věcí je základní předpoklad úspěchu. My jsme schopni uvést do původního stavu téměř cokoliv. Odstranit beze zbytku stavební odpad je samozřejmostí.

 

Zateplení budov

Zateplení fasád je v současné době velice populární způsob snížení finančních nákladů za vytápění. Provádíme všechny potřebné práce, díky kterým nebudete muset platit za teplo více, než je doopravdy nutné.

 

Zemní a výkopové práce

Zemní a výkopové práce provádíme ručně i pomocí techniky a umíme se přizpůsobit specifikům terénu i všem Vašim individuálním požadavkům. Profesionálové z našeho týmu zvládnout odvést požadovanou práci rychle a kvalitně a v případě potřeby také sami odvezou nepotřebnou zeminu. Zemní práce si u nás nejčastěji objednávají klienti, kteří se rozhodli pořídit si svůj vlastní zahradní bazén nebo třeba dekorativní jezírko. Zvládáme ale i rozsáhlejší zakázky, třeba při pokládce kanalizace a přípojek vody či elektřiny, při výstavbě septiků a jímek nebo při realizaci drenáží.

 

Zámkové dlažby

Není moc praktičtějších a estetičtějších způsobů, jak si vydláždit chodník nebo příjezdovou cestu, než je zámková dlažba. Nejrůznější typy, tvary i barvy zámkové dlažby dnes najdete jak u exkluzivních městských sídel, tak v centrech historických měst. Díky široké nabídce dostupných produktů si tak i Vy můžete vybrat zámkovou dlažbu, která bude dokonale vyhovovat Vašemu vkusu i potřebám – a na nás je, abychom zajistili její pokládku v co možná nejvyšší kvalitě. Kromě samotné zámkové dlažby pro Vás samozřejmě zajistíme i úpravu podloží nebo realizaci odtokových žlabů. Dláždíme chodníky, terasy, ale i bazénové dlažby.

 

Obvodové betonové ploty

Betonový plot má svoje nezastupitelné místo všude tam, kde je kladen vysoký důraz na bezpečnost nebo soukromí. I když betonové ploty nejsou dosud příliš běžné, zdaleka nejsou určeny jenom pro strohé budovy průmyslových provozů – jejich design totiž natolik pokročil, že je využijí i majitelé stylových, moderních obytných budov. Betonové a KB ploty stavíme včetně základů, a to tak, abyste od nás dostali výsledek, který Vám bude vyhovovat funkčně i esteticky. A pokud preferujete klasiku, zvládneme Vám dodat i běžnější alternativy – třeba dřevěné nebo pletivové oplocení.

 

Základové desky

Rádi stavíme z gruntu, protože nám to dává možnost ovlivnit kvalitu stavby už od samého počátku. Vaší stavbě rádi poskytneme pevné základy, a pokud Vám to nebude stačit, začneme ještě dřív – třeba rovnou u zpracování projektu Vaší nové stavby. Svěřit nám ale nemusíte jen dílčí práce na stavbě: naše zkušenosti a kvalifikace nám dovolují pustit se i do rozsáhlejších projektů a Vy se tak nemusíte bát objednat si u nás třeba hrubou stavbu nebo dokonce kompletní dům na klíč.

 

Výměny oken a dveří

Pořád ještě zůstáváte u letitých dřevěných oken a dveří, ze kterých Vám den co den táhne na záda? Nemusíte. Dnešní nabídka plastových, dřevěných nebo hliníkových oken a dveří se špičkovými izolačními vlastnostmi je tak pestrá, že si v ní vybere každý. A ať už budete chtít ekonomickou verzi plastových oken, luxusní nová dřevěná okna, nebo úplně jinou možnost, my Vám je namontujeme tak, aby s Vámi vydržela další desetiletí – a na rozdíl od těch starých nepustila teplo ven ani dovnitř.

Naše zkušenosti

N

Snažíme se stále zlepšovat v tom co děláme a rozšířovat náš tým odborníků.

Profesionálové s dlouholetými zkušenostmi jsou základem našeho týmu. Snaží se neustále rozšiřovat své zkušenosti a zajistit tak stále lepší výsledky práce

I přes svou relativně krátkou působnost za sebou máme řadu úspěšných projektů jak v Chomutově, tak v Ústeckém kraji a naše portfolio se stále rozrůstá.