Naše kompletní služby

Zámkové dlažby

Není moc praktičtějších a estetičtějších způsobů, jak si vydláždit chodník nebo příjezdovou cestu, než je zámková dlažba. Nejrůznější typy, tvary i barvy zámkové dlažby dnes najdete jak u exkluzivních městských sídel, tak v centrech historických měst. Díky široké nabídce dostupných produktů si tak i Vy můžete vybrat zámkovou dlažbu, která bude dokonale vyhovovat Vašemu vkusu i potřebám – a na nás je, abychom zajistili její pokládku v co možná nejvyšší kvalitě. Kromě samotné zámkové dlažby pro Vás samozřejmě zajistíme i úpravu podloží nebo realizaci odtokových žlabů. Dláždíme chodníky, terasy, ale i bazénové dlažby.

 

Zateplení budov

Zateplení fasád je v současné době velice populární způsob snížení finančních nákladů za vytápění. Provádíme všechny potřebné práce, díky kterým nebudete muset platit za teplo více, než je doopravdy nutné.

 

Obvodové betonové ploty

Betonový plot má svoje nezastupitelné místo všude tam, kde je kladen vysoký důraz na bezpečnost nebo soukromí. I když betonové ploty nejsou dosud příliš běžné, zdaleka nejsou určeny jenom pro strohé budovy průmyslových provozů – jejich design totiž natolik pokročil, že je využijí i majitelé stylových, moderních obytných budov. Betonové a KB ploty stavíme včetně základů, a to tak, abyste od nás dostali výsledek, který Vám bude vyhovovat funkčně i esteticky. A pokud preferujete klasiku, zvládneme Vám dodat i běžnější alternativy – třeba dřevěné nebo pletivové oplocení.

 

Zemní a výkopové práce

Zemní a výkopové práce provádíme ručně i pomocí techniky a umíme se přizpůsobit specifikům terénu i všem Vašim individuálním požadavkům. Profesionálové z našeho týmu zvládnout odvést požadovanou práci rychle a kvalitně a v případě potřeby také sami odvezou nepotřebnou zeminu. Zemní práce si u nás nejčastěji objednávají klienti, kteří se rozhodli pořídit si svůj vlastní zahradní bazén nebo třeba dekorativní jezírko. Zvládáme ale i rozsáhlejší zakázky, třeba při pokládce kanalizace a přípojek vody či elektřiny, při výstavbě septiků a jímek nebo při realizaci drenáží.

 

Opravné práce a rekonstrukce

Správné fungování věcí je základní předpoklad úspěchu. My jsme schopni uvést do původního stavu téměř cokoliv. Odstranit beze zbytku stavební odpad je samozřejmostí.

 

Demoliční práce

Potřebujete cokoliv odstranit z vašeho pozemku? Pro nás nejsou problém demoliční práce všeho druhu a následná příprava pro další postup je samozřejmostí. Náš tým má potřebné vybavení i zkušenosti tuto práce provést rychle a efektivně.

 

Realizace kompletních staveb

Ať už se jedná o rodinné domy, bytové domy a komplexy, hospodářské stavby či inženýrské stavby, vše jsme schopni v řádném termínu zorganizovat, realizovat a dodat našim klientům perfektní výsledek.

Rodinně domy na klíč, v dnešní době velmi populární koncept, provádíme s maximální mírou individuálního přístupu.

 

Základové desky

Rádi stavíme z gruntu, protože nám to dává možnost ovlivnit kvalitu stavby už od samého počátku. Vaší stavbě rádi poskytneme pevné základy, a pokud Vám to nebude stačit, začneme ještě dřív – třeba rovnou u zpracování projektu Vaší nové stavby. Svěřit nám ale nemusíte jen dílčí práce na stavbě: naše zkušenosti a kvalifikace nám dovolují pustit se i do rozsáhlejších projektů a Vy se tak nemusíte bát objednat si u nás třeba hrubou stavbu nebo dokonce kompletní dům na klíč.

 

Výměny oken a dveří

Pořád ještě zůstáváte u letitých dřevěných oken a dveří, ze kterých Vám den co den táhne na záda? Nemusíte. Dnešní nabídka plastových, dřevěných nebo hliníkových oken a dveří se špičkovými izolačními vlastnostmi je tak pestrá, že si v ní vybere každý. A ať už budete chtít ekonomickou verzi plastových oken, luxusní nová dřevěná okna, nebo úplně jinou možnost, my Vám je namontujeme tak, aby s Vámi vydržela další desetiletí – a na rozdíl od těch starých nepustila teplo ven ani dovnitř.

 

Gabionové zdi

Při navrhování postupu terénních prací zohledňujeme mimo jiné sklon pozemku, na kterém budou jednotlivé práce prováděny. Výškové rozdíly v terénu během výstavby pro nás nejsou žádnou novinkou a běžně se s nimi setkáváme. Existuje řada způsobů, jak se vypořádat s výškovými rozdíly terénu na staveništi, ale technicky nejjednodušší alternativou je výstavba opěrných zdí.

Jedná se o stavbu, která se používá především k oddělení výškových rozdílů v terénu, mezi budovami nebo mezi jednotlivými pozemky. Její funkcí je také zabránit sesuvům půdy ze svahů, zarovnat terén a často také doplnit architektonické prvky na zahradách domů. Opěrná zeď může sloužit také jako plot mezi pozemky.

Existuje několik typů opěrných zdí, které se dělí především podle účelu a také podle materiálu, z něhož jsou vyrobeny. Opěrné zdi se většinou vyrábějí z materiálů, jako je kámen, dřevo, cihly, beton, železobeton a jejich kombinace. Alternativně lze použít prefabrikované prvky ve tvaru písmene L nebo T.

Nejčastěji se setkáváme s opěrnými zdmi z betonových tvárnic, okrasných tvárnic a také z vegetačních tvárnic. Bloky se vybírají především podle účelu opěrné zdi.

Gabionové zdi

Vlastnosti gabionových opěrných zdí

  • nákladově výhodnější než železobetonové opěrné zdi
  • rychlá instalace
  • suchý proces výstavby, bez betonování
  • okamžitá statická funkce
  • přirozený vzhled
  • dlouhá životnost

Realizujeme gabionové ploty

  • Gabionové opěrné zdi
  • Gabionové zdi a zídky v rámci ozvláštnění zahrad

Naše zkušenosti

N

Snažíme se stále zlepšovat v tom co děláme a rozšířovat náš tým odborníků.

Profesionálové s dlouholetými zkušenostmi jsou základem našeho týmu. Snaží se neustále rozšiřovat své zkušenosti a zajistit tak stále lepší výsledky práce

I přes svou relativně krátkou působnost za sebou máme řadu úspěšných projektů jak v Chomutově, tak v Ústeckém kraji a naše portfolio se stále rozrůstá.